Dekapol Epoxy & Polyurethane Systems
egetek-epoksi-img-01.jpg
egetek-epoksi-img-02.jpg
egetek-epoksi-img-03.jpg
egetek-epoksi-img-04.jpg
egetek-epoksi-img-05.jpg
egetek-epoksi-img-06.jpg
egetek-epoksi-img-07.jpg
egetek-epoksi-img-08.jpg

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Dekapol Sealer Epoksi Koruyucu Kaplama Sistemi

İşletme depo ve stok alanlarında beton tozumasını engellemek amaçlı, şeffaf bir görüntüsü olan, arasıra bakım gerektiren ekonomik bir kaplama sistemidir.

Dekapol Solventsiz Epoksi Coating Kaplama Sistemi

Hafif ve orta yük trafiğinin olduğu alanlarda, tozumayı engellemek, renkli bir dekoratif ortam sağlamak için uygulanan ekonomik bir kaplama sistemidir.

Dekapol Solventsiz Epoksi Self Levelling Kaplama Sistemi

Dekoratif ve estetik görüntünün ön planda olduğu alanlarda, 2-4 mm aralıklarında uygulanabilen, pürüzsüz bir yüzey ile bitirilen bir kaplama sistemidir.

Dekapol Solventsiz Epoksi Multi-Layer Kaplama Sistemi

Orta ve ağır yük trafiğinin olduğu işletme ve fabrika zeminlerinde en çok talep gören bir kaplama sistemidir. 2-5 mm aralıklarında uygulanabilen, grenli ve az pürüzlü yüzey ile bitirilen.Yüzey prüz yapısı ve kaplama kalınlığı işeltme şartlarına göre tercih edilebilir. Geniş renk tercihine sahiptir.

Dekapol Solventsiz Epoksi Anti-Statik Kaplama Sistemi

İşletme ve fabrika zeminlerinde antistatik özellik sağlayan, 2-3 mm aralıklarında uygulanabilen, düz yüzey ile bitirilen kaplama sistemidir.Yüzey prüz yapısı ve kaplama kalınlığı işeltme şartlarına göre tercih edilebilir. Geniş renk tercihine sahiptir.

Dekapol Solventsiz Epoksi Mortar Kaplama Sistemi

Çok ağır Yük tarfiğinine maruz kalan endüstriyel alanlarda, 6-10 mm arasında uygulanan grenli ve az pürüzlü yüzey ile bitirilen bir kaplama sistemidir. Geniş renk seçeneğine sahiptir.

Dekapol Kimyasal Dayanımı Yüksek Kaplama Sistemi

Aşırı Kimyasal alanlara maruz kalan ıslak hacimli alanlarda, 3-5 mm aralığında uygulanabilen, grenli ve istenen pürüzlü bir yüzeyle bitirilen bir kaplama sistemidir. Sınırlı renk seçeneğine sahiptir.

Dekapol Elyaf Takviyeli Solventsiz Epoksi Kaplama Sistemi

Alt yapı betonlarının zayıf olduğu, çatlama riski yüksek alanlarda uygulanan Elyaf takviyeli bir kaplama sistemidir. 3-5 mm kalınlığında, istene gren ve pürüz yüzey ile bitirilebilen bir kaplama sistemidir. Geniş renk seçeneğine sahiptir.