Dekapol Epoxy & Polyurethane Systems
egetek-epoksi-img-01.jpg
egetek-epoksi-img-02.jpg
egetek-epoksi-img-03.jpg
egetek-epoksi-img-04.jpg
egetek-epoksi-img-05.jpg
egetek-epoksi-img-06.jpg
egetek-epoksi-img-07.jpg
egetek-epoksi-img-08.jpg

Hakkımızda


Firmamız satış ve uygulamalarını Epoksi, Poliüretan, pigment pasta, UV boya, Endüstriyel boya ve kaplama sistemleri konusunda uzman markalar ile yapmaktadır. Bu kapsamda yer alan "Lankwitzer" ve "Dekapol" markalı özel ürün gruplarını, Epoksi & Poliüretan kaplama ürünlerini ve Pigment Pasta sistem ürünlerini TÜRK sanayicisinin hizmetine sunmaktadır. Bu sayede ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının tedarikçisi konumundadır.


EGETEK Kimya Boya, epoksi boya ve kaplamalar konusunda yüksek standartlarda uygulamalar yaparak sektörde tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Ürünler "Mix-System Farbexpress" - Pigment Pasta sistemi ile hazırlanarak istenen miktarlarda ambalajlanmakta ve müşterilerin acil renk talepleri karşılanabilmektedir. Bu kapsamda ISO 9001 Kalite Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Projelerin etüdünden, tamamlanmasına kadar geçen aşamalar titizlikle değerlendirilmekte, her türlü endüstriyel boya, ve pigment pasta ve renk için uygun çözüm üretilmektedir. Endüstriyel zemin uygulamarında ise uzman uygulama ekibi ile yerinde (üretim alanları, depolar, su kanalları, gıda işletmeleri, teraslar, kimyasal havuzlar, otoparklar, hastaneler) için uygun anahtar teslimi çözümler sunulabilmektedir.

Zaman ilerledikçe genişleyen müşteri portföyümüzle birlikte büyüyen firmamız, epoksi boya ve kaplama uygulamaları doğrultusunda ilerlemeye ve müşterilerimize özel çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Sanayi Boyaları

5331a6d76379d1ab0a0008b2_79e41c81c8.jpg

Anti-Korozyon Boyalar
Jant Boyaları
UV Boyalar
Plastik Boyaları
Genel Endüstri Boyaları

Devamı...

Elektrostatik Toz Boya

5331a6ea6379d1ab0a0008b4_12ca535663.jpg

Mimari, Dış Cephe Boyaları
Otomotiv Sanayi Boyaları
Tarım Makina Boyası
Genel Endüstri Boyaları
Beyaz Eşya Boyaları

Devamı...

Pigment Pasta

5331a6fa109af9977a0007d3_home_10.jpg

Su Bazlı Pigment Pasta
Epoksi Pigment Pasta
Polyester Pigment Pasta
Akrilik Boya Pigment Pasta
Mürekkep için Pigment Pasta

Devamı...